13 Ağu

Saç Ekimindeki Beklentiler

Saçlar, herkes için özeldir ve dış görünüşüne önem veren kişiler tarafından karşı cinsi etkilemek yada arkadaşlarının yanında ne kadar bakımlı olduğunu göstermek adına, uyguladığı bazı bakım kremler, saç şekillendiriciler, şampuanlar, yediği içtiği besinler ve içecekler ile ne kadar gür ve canlı yada mat ve dökülebilen bir yapı içerisine getirebileceğinin bilincinde olması gerekir. Fiziki görünüşüne önem veren ve sosyal, kültürel açıdan değerlerinin farkında, taviz yada azalma gibi riskler yaşamak isteyen kişiler mutlaka hayatlarında aldığı kararlara dikkat etmelidir.

Herkeste saç kaybının olduğunu ve bazılarında aşırı miktarlar olduğundan bölgesel kellikler oluşabileceğini aklınızdan çıkarmayınız. Beklentilerinizi karşılamak için ise kişilerden alınacak ense bölgenizdeki saç kökleri öncelikli olmak şartı ile ek olarak kol ve bacak tüy, kıllarınızdan ilaveler operasyonun mümkün olduğu kadar başarılı geçmesi için ameliyat öncesinde doktorlar analizler yaparlar. Beklentilerinizi en verimli şekilde tamamlamak için teknolojinin son nimetlerini kullanan kurumumuzun olduğunu ve özellikle Fue tekniği ile başarı grafiğinin artan ivmede olduğunu ekleyebiliriz. Her kişideki saç köklerinin sayısı farklı olduğu için, kendinizdeki son durumu plastik cerrahlarımızın analizleri ile kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Antalya saç ekimi

Antalya saç ekim merkezimizde kullanılan Fue ve fut yöntemlerinden kişiye uygun olan hangisi ise, hastaya tarif edilerek açıklanır. Ağrısız ve doğal görünüm için Fue daha fazla tercih edilmekle birlikte ameliyat öncesinde bazı kan tahlillerinin yapılması ile operasyon öncesindeki son durumunuzu analiz etmemiz grekecektir. Küçük bir işlem olup, saç ekimindeki son durumunuzu olumluya çevirebilecek bir analizdir.  Sakal ve kaş ekimi alanında da randevu alarak bizlerle görüşebilir, dökülme problemleriniz için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Ense, kol ve bacak bölgenizde yeterince saç kökü mevcut değilse göğüs yada omuz bölgesinden uygun saç köklerinin de alınabileceğini ekleyelim.