15 Ağu

Saç dökülmesi

Saç dökülmesi

Kişinin kendisinden alınan saç köklerinin fue tekniği kullanılarak, saç köklerine ekilmesi tekniğinin bulunması 1980’lere dayanıyor. Daha doğal görünümlü ve ilk seansta bile mikroskop ortamında bakılarak etkilerinin ön izlenebildiği, saç kaybının devam etmekte olduğunu taraflarda adeta merhem niteliğinde kişilere yardımcı olabilecek bu yöntemi biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Saç ekimi

esnasında bisturinin kullanılmadığını, çeşitli kişinin görünüşünde pek hoşlanmayacağı yaraların oluşmadığını, erkek ve kadınlarda rahatlıkla ve acısız şekilde uygulanabildiği, yeni ekilen saç köklerini vücudun algılamasının hızlı olması ve iyileşme sürecinin normalden daha kısa sürelerde sonuçlanması bunlardan sadece birkaçıdır. Küçük ve pek dikkat çekmeyecek bölgelerden, ciddi dökülmelerin sonuçlarını ve izlerini vücudunuzdan silmek için vücut kıllarınızı kısaltarak, alırız ve ilgili bölgeye ekeriz. Bu işlem için sizin nerdeyse hiç hissetmeyeceğiniz şekilde teknolojinin nimetlerini kullanmaya devam ediyoruz. Sinek ısırığı gibi ufak ve ciddi ağrılara yol açmayacak bu fue tekniği ile dikiş gerektirmediğini, ekim işleminin birkaç saat içerisinde tamamlandığını ve günde 10 bin civarında saç kökünün vücudunuza ekilebileceğini biliyor muydunuz?

1 mm kadar kısaltılacak saçlarınız özenle alınır ve lokal anestezi ile uyuşturulan bölge içerisinde mikro cerrahi donanımları kullanarak uzman ekibimiz tarafından tek tek vücudunuzdaki mikro saç köklerine eklenir. Foliküler ünitelerin son olarak yerleştirilmesi ile işlemler tamamlanırken, dokularınız hızlıca iyileşir ve 10 gün içerisinde vücut tam kabul ederek iyileşme sürecine girer. Ağrı hissetmeden, sağlıklı bir şekilde tüm işlemlerin tamamlanmasını ister misiniz? Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra yaklaşık 7-8 ay içerisinde artık saç köklerini gözle görülür şekilde uzamaya başlarken, saçlarınız bir daha dökülmeyecek şekilde artık sizlerin olacaktır. Daha gür ve canlı saçlara sahip olmak için aşırı para harcamanıza gerek olmadığını, fiyatlarımızı ve hizmetlerimizi daha yakından tanımak için şirketimize sizleri davet etmek istiyoruz.